| anonim_4396 a întrebat:

Eu eram a cincea B iar acum sunt A,c-a am tot fost sacait/batut/enervat de colegii din B.
problema e ca imi place de o fata din B(nu stie asta),si acume foarte suparata pe mine ca m-am mutat(clasa e vizavi lol).
as putea sa ma intorc in B usor, doar ca nu am chef sa fiu sacait/batut/enervat de coleggii din B.cum s-o fac sa nu mai fie suparata pe mine?

7 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Daca chiar iti place de ea...mutate la B.Desi nu prea inteleg faza, adica tot puteti sa va mai intalniti, deci nu stiu de ce e asa de suparata. Daca nu vrei sa te intorci la B si ea tot e suparata pe tine incearca so convingi sa nu mai fie, dar sa nu sti incontinu sa "cersesti". Daca tot ramane suparata las-o in pace, poate isi revine.
O seara buna!

Răspuns utilizator avertizat