| DariaZ a întrebat:

Bună! Dacă iubitul meu îmi introduce degetele pe care are sperma în vagin, pot ramane insarcinata?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Insarcinata nu poti ramane dar cu siguranta te vei alege cu o infectie vaginala foarte urata si vei ajunge cu pasarica puroidn la medic, fara sa ai habar ce ti s eintampla.
Nu mai lasa baiatul sa-ti bage mainile murdare in vagin!

| Emilian65 a răspuns:

Dacă esti în perioada fertila, este posibil sa ramai gravida.

| Hyperion7 a răspuns:

Jucați-va voi mult așa și numa va treziți un crai de copilaș.
Renunțați la astfel de joculețe, nu fac bine nimănui.

| Madaxo97 a răspuns:

Da, sunt șanse, daca sperma ajunge in vagin, nu contează prin ce mijloace, penis sau degete, daca erai in perioada fertilă poți rămâne.

| bestuserlegit2014 a răspuns:

Buna, din nefericire sunt sanse destul de mari din cauza faptului ca sperma ajunge in vagin. totusi, poti lua pastila de a 2 a zi? successssss!

| Violleta2022 a răspuns (pentru bestuserlegit2014):

Raspuns total eronat, probabil ca tu insuti esti copilas de 10-11 anisori daca nu esti capabil nici macar atat lucru sa cunsoti, dupa raspunsurile total incompetente pe care el dai pe aici.

| bestuserlegit2014 a răspuns:

The chances of getting pregnant while using fingers during sex ("fingering") are very low. Fingering itself can’t cause pregnancy. But it’s possible for a pregnancy to happen if sperm gets on a finger that goes into the vagina, even if there hasn’t been vaginal sex.

Sa traduca asta violetta si poate baga si ea la cap ca vad ca e cam redusa mintal