| 9TraficantaDeIubire9 a întrebat:

Buna
sa incepem
vara trecuta prin august m-am cuplat cu un baiat si am stat cu el 4 luni... (e o adevarata telenovela relatia noastra asa ca sa tecem la subiect)
ieri iesisem afara si a venit si el. l-a chemat varsu'
ne-am certat rau cam toata ziua. dupa a inceput sa ma intrebe "iti mai aduci aminte cum ne-am cunoscut, sau iti aduci aminte ce ganduri aveam noi " dupa a zis "as vrea sa dau timpul inapoi"
si nu le spunea in ironie sau sarcasm era serios cred
bine el era foarte suparat pe mine. dar ne-am impacat ca prieteni
credeti ca mai ma place?

8 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Cred ca nu e sigur daca te place sau nu. Poate isi doreste sa dea timpul inapoi pentru ca in perioada aceea a facut anumite greseli si ar vrea sa schimbe cate ceva. In rest, nu stiu. Daca vrea sa va impacati, poate oricand sa iti ceara asta fara sa dea timpul inapoi. Ar trebui sa vezi in continuare daca te place sau nu.

| iubesc a răspuns:

Eu zis ca nu te mai place ci doar isi aminteste unle lucruri din viata voastra.

| NnDWtf a răspuns:

Da, te place, tine la tine dar ii pare rau ca incepeti sa va certati si e dezamagit ca relatia voastra scartaie.

| IAmTheLegendary a răspuns:

Eu zic..Nu știu spune-i că vrei și tu să dai timpul inapoi! Spune-i să-ți mai dea o șansă sau să-i mai dai tu o șanșă.

1.Zic că nu te mai place
2. Spune-i ce am spus mai devreme
3. Daca nu vrea spune-i ca faci ce vrea el
4. Daca nici asa nu vrea du-te la el si adu un avocat tongue

| SimonaQs a răspuns:

Cred ca inca mai tine la tine..Si ii pare rau ca va certati dar asta e situatia daca nu mai merge relatia e bine sa puneti punct si gata. Daca vreti sa mai fiti inca impreuna si aceasta dorinta vine din partea amandurora mai dati-va o sansa unul altuia. happy

Funda? big grin

Răspuns utilizator avertizat
| JenniferD a răspuns:

Cu siguranta mai tine la tine, poate nu ca iubita dar mai intai de toate trebuie sa fiti prieteni.iar daca iti va cere o a2a sansa eu zic ca ar trebui sa accepti. sper sa fii fericita oricum ar fi!

| Deea204 a răspuns:

Din moment ce ti-a spus acele cuvinte, este evident ca te place, dar este foarte dezamagit de, despartirea voastra. Succes! happy