| Simanonima a întrebat:

De ce iubitul meu tot face laba pe ascuns? Trebuie să mă îngrijorez?

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Face si el ceea ce faci si tu.
Se pare ca nu va satisfaceti unul pe altul.

https://www.tpu.ro/......-funda-si/

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Are nevoie de intimitate cu el însuși

| Simpatic a răspuns:

Ai numai intrebari minunate, dar noua userilor cu vechime ne plac aceste intrebari usor amuzante, din viata de zi cu zi

iubitul tau se masturbeaza pe ascuns, de fatalau cum ar zice dana budeanuwinking
barbatii care au o femeie langa ei nu fac asta obsesiv pentru ca ar fi ca si cum ai pescar pasionat, ai avea undita si ai merge la des la pescuit dar te intorci de fiecare data acasa, doar cu peste cumparat de la magazinwinking
cand si cand nu strica sa faci...ar spune asta si profa de sex laura andresan

insa pe mine altceva ma socheaza din intrebarea ta si anume cum ai aflat tu daca el face pe ascuns? "De ce iubitul meu tot face laba pe ascuns?"

ai montat o camera video sau cum?
cum stii tu ce anume face el pe ascuns?

hai ca esti chiar ...simpatica

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Simpatic):

Tu chiar crezi ce scriu astia aici?
sunt sigura ca mai putin de jumate isi prezinta probleme reale de viata si solicita solutii.CULMEA ca nu incalca reguamentul... oare se incadreaza la troling? Vergenica incearca sa fie amuzant, are cont de multi ani, macar dilemele lui au cam aceeasi tema! of, traficul!

| Simpatic a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Nu stau sa fac pe detectivul particular, de multe ori raspund si eu in functie de contextul intrebarii, daca are un aer de 'trolling' le dau raspunsuri pe masura...ce sa vezi in acest caz se vor autosesiza unii useri semi-docti si vor spune ca eu dau raspunsuri de om limitat, ei necunoscand diferenta intre un raspuns dat serios si unul ce implica ironie sau caterinca
se intampla ca eu sa dau raspunsuri si corecte dar si unele superficiale, cum am zis in functie de contextul si ce feeling imi lasa autorii intrebarilor
sunt sigur ca si tu ai observat ca aici multi pusti nu au ce face si pun tot felul de intrebari aiurite, probabil sa se amuze cu amicii lor pe scara cand mananca semintewinking

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca a devenit o obsesie pentru el si asa se simte cel mai bine, cand se auto-satisface.

| mihai69 a răspuns:

Nu, ar trebui să o faceți împreună, preferabil reciproc.

| doctorandus a răspuns:

Ii impui s-o faca de fata cu tine. Daca se uita la porno, va uitati impreuna.

| dullcat a răspuns:

Daca prefera masturbarea in locul sexului atunci da, e motiv de ingrijorare.

Răspuns utilizator avertizat
| Cavaler001 a răspuns:

Pai vrei sa o facă de fata cu tinehappy? E clar că atunci o face cu gândul la alta.
Da, ar tb sa te îngrijorezi că poate nu mai faceți sex la fel de des ca înainte..sau poate aștepți inițiativă doar din partea lui.
Vorbește cu el cel mai bine și te lamuresti, sper happy

| SimonaBubu a răspuns:

Ii place mai mult asa, nu mi-ar trebui un iubit asa.

| WilliamQoilung2024 a răspuns:

Nu. Cel mai probabil, vrea mai mult sex și tu nu îi oferi.
Un bărbat, conform statisticilor medicale, trebuie să ejaculeze de cel puțin 17-20 ori pe lună.
Și pornografia este un viciu.
Încearcă să te uiți cu el la filme... Și veți fi fericiți.

| Cavaler001 a răspuns (pentru WilliamQoilung2024):

Sunt curios unde ai citit statisticile acesteahappy
Știam că datele statistice se bazează pe realitate nu pe cum ar trebui sa fie aceasta.
Mulțumesc.

| WilliamQoilung2024 a răspuns (pentru WilliamQoilung2024):

Salut! Am văzut câteva clipuri pe tiktok, în care câțiva medici așa au spus.
Nu pot să debitez eu aşa ceva. Nu am cunoștințe medicale prea multe... Așa au spus ei.
Dacă mai găsesc video-ul respectiv, postez link-ul.