| Maryyyaa a întrebat:

Hey. Dacă un baiat îmi scrie în fiecare zi chestii mărunte chiar dacă nu prea avem ce sa vorbim sau îmi trimite pur și simplu un emoticon, inseamna ca ma place?

8 răspunsuri:
| MadRabbiT a răspuns:

Vrea sa ajungă la grota ta. Sa îți vadă liliecii.

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna doar ca se plictiseste.
Este posibil sa mai trimita la inca 10 fete in acelasi timp, aceste emoticoane, asa, din plictiseala si amuzament.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu neapărat, posibil doar sa vrea sa atenția ta și atât

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Nu neaparat. Depinde și de modul in care îți scrie, cât de repede raspunde, cât și conținutul textului.

| Maryyyaa explică (pentru RoxanaIoana108):

Ma mai întreabă dacă îmi e dor de el

| RoxanaIoana108 a răspuns (pentru Maryyyaa):

Poate își dorește validare din partea ta.

| RoxanaIoana108 a răspuns (pentru Maryyyaa):

Sunt multe ipoteze

| MihaiMB a răspuns:

Depince ce îți scrie, dar că îți scrie în fiecare zi este un pas înainte, însă tot nu știe sigur dacă chiar te place sau doar îți scrie numai că nu are cu cine vorbi. Singurul mod prin care poți să afli ar fi să te întrebe ceva mai concret să bată spre aceea direcție sau să îți propună direct dacă tu îl placi sau chiar tu poți să îl întrebi.