| Cri95 a întrebat:

Hey TPU!
Ce credeți în general despre bărbații care vorbesc despre femei cu care au fost? Am o rudă care tot vorbeste despre o iubita de a lui din tinerete, dar când l-am întrebat cum o chema, a spus ca nu ii știe nici numele complet. Plus ca a spus ca nici cont de Facebook nu ii gaseste. Acum are 43 de ani și toată viata a fost singur necăsătorit. Sa fie oare o laudă sau sa fie adevărat? Stiu unii bărbați care se laudă, dar sunt invenții.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt minciuni, daca nici macar nu-i stie numele, atunci este clar doar o inventie si fantezie de-a lui, din ala care i-au curs balele dupa vreo femeiusca frumusica, care nu s-a uitat niciodata la el. Doar laudarosenie si minciuni inventate.

| Cri95 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc pentru răspuns. Da, greu de crezut având în vedere ca nu e nici prea frumos, ba din contrălaughing dar el se vede amant ca respectiva era măritatălaughing

| Cri95 explică (pentru Violleta2022):

Apropo,locuiește și la vârsta asta cu mama lui.laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru Cri95):

Cel mai probabil este un om cu probleme mentale si erectile (se stie deja ca medicatia celor cu probeme psihice provoaca impotenta), asadar nu-si poate face relatii normale cu nici o femeie, neavand cu ce o satisface, dar inventeaza si el povesti fanteziste, ca sa adoarma curiozitatea altora.

| RAY a răspuns (pentru Cri95):

Parca fizicul nu conteaza la femei, nu?

8 răspunsuri:
| ovidasmihai a răspuns:

Nu-l plictisi cu poveștile tale de viață.

| RAY a răspuns:

Omul trăiește din trecut când prezentul ii este greu, asta e ideea, numa că femei nu ii pasa de iubire și de banii lui și nu ii pasa de foști dacă nu au câștigat la loto

| WilliamQoilung2024 a răspuns:

Unii mint. Sunt precum pescarii.
Alții, mari aventurieri, în misoginismul lor, denigrează prin expunere, pe femeile pe care le-au avut.
Culmea este că în România, acest lucru este sport național.

| RAY a răspuns (pentru WilliamQoilung2024):

Las că nici româncele nu sunt sfante, nu țin cu nimeni dar ura asta are că cauza dezamăgiri din trecut, eu în viața mea nu am întâlnit una care sa nu mintă din 5 cuvinte 4 e minciuna, vrajeala cu sufletul contează când ele se uita la fizic și banii