| Lightning1997 a întrebat:

Verisorul meu are un caine. Fiind foarte ocupat, a apelat din cand in cand la o fata sa aiba grija de el. S a vazut de multe ori cu ea si e multumit de serviciile ei. Problema e ca, cu timpul, a.inceput sa ii placa de ea. Ea il trateaza ca pe un client, nu pare interesata de el si de aia.nici eu nu stiu cu ce as putea sa il ajut. Pt cei cu experienta in relatii, intr-un astfel de context,.ce ar putea face sa se apropie de ea?

5 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Sa ii spuna direct...Altfel normal ca il trateaza pe un client...Cum altfel?
Sa mearga cu o mica atentie la ea data viitoare, un trandafir sau un cadou mic si sa o intrebe daca are prieten / sot si daca nu are, daca ar avea placerea sa se intalneasca cu el.

| Lupică27 a răspuns:

Cum ii apuca pe toti indragoasteala in orice fel de situatii de business, de combinatie, nu mai poti face o treaba cu nimeni ca ii apuca babardeala si li se pune pata pe tine si vorbesc atat de barbati cat si de femei laughing

| LaviniuA a răspuns:

Sa ne zici si varsta ca nu stim cum sa evaluam situatia.
Daca are 15 ani e una, daca are 50 e alta.

| Lightning1997 explică (pentru LaviniuA):

Are 20 de ani.

| LaviniuA a răspuns (pentru Lightning1997):

Daca il vede ca pe un client ori nu il place, ori are deja pe cineva, ori n-are nevoie.
Sa iasa si ei la o plimbare cu patrupezii, sa vorbeasca despre vietile lor ca sa afle varianta corecta.
Daca nu-l place atunci el poate sa ii arate ca o place. Daca nu stie cum, atunci sa mai astepte 5-10 ani pana mai creste happy