| acris a întrebat:

Ce filme va plac? de groaza actiune? dar actorul preferat?

27 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Richard Gere. Imi plac cel mai mult filmele comedy - romance.

daniela
| daniela a răspuns:

Am ajuns sa prefer comediile siropoase usor de digeratra dupa o zi stresanta de munca. Asta ca sa nu mai gandesc mult si sa nu am ce asimila

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Îmi plac filmele de acţiune, psihologice, dramele şi comediile...
Actorul preferat:îmi place Ed Westwick şi Adam Sandler dintre bărbaţi iar dintre femei Milla Jovovich şi Sandra Bullock happy

| MisterKat a răspuns:

Imi plac filmele de groaza, adica horror. Imi plac mai multi actori, sunt prea multi ca sa-i enumar.

| danutzzz1992 a răspuns:

Imi plac in special filmele SF si serialele SF gen StarGate, Star Trek, Heroes; cele de actiune le iubesc si pe alea gen: Fast and Furios, Transporter; si un pic de comedie ca trebuie si sa ne mai si amuzam!

| daniDeeDee a răspuns:

Drama, actiune, comedie, aventura.

Wentworth Miller
Will Smith

| deyutzyk97 a răspuns:

Romantice, comedie si groaza actori mei preferati sunt miley cyrus, alejandra lazcano si jesen ackles

| iri a răspuns:

Imi plac comediile, dar ma uit si la filme horror, sf. Iar actorii mei preferati sunt Martin Lawrence si James Marsters. love struck

| Orannginna a răspuns:

Comedii si drame. Actori preferati, 3: Orlando Bloom, Michael Douglas, Richard Gere. happy

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Groaza comedie

| AndutzaAndu a răspuns:

Actiune, comedie, drama, aventura si un pic de SF big grin, in privinta actorului preferat, am multi actori preferati, nu numai unul singur.

| ILikeToKnow a răspuns:

Imi plac filmele bune.Genul nu e asa de important, desi intr-un timp imi placeau filmele de groaza.Acum le prefer SF... :d

| medex3 a răspuns:

Comedie. In general. Ma mai uit si la filme de groaza. Dar nu seara.[eu am senzatia sa incep sa URLUUUU. daca ma uit trezesc toata strada. sa nu va aflati langa mine intr'un moment ca asta]laughing.
Actorul principal.Ma gandesc ...Brad Pitt?

| VladyCristian a răspuns:

Actiune si Comedie. Actorii preferati imi sunt Wentworth Miller si Martin Lawrence big grinwinking:*

| milliondollarslover a răspuns:

Imi plac filmele din care poti trage concluzii. Gen Saw. Depinde se dispozitia in care ma aflu. In general cele romantice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De dragoste si actiune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac filmele de comedie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac filmele horror. Mai ales cele cu mai multe momente horror. Imi plac filele horror care are o legatura cu religia wicca pentru ca ma speriec cam tare. ex : Tamara
Tamara e un film super tare, ea este o eleva silitoare care este si vrajitoare, ea se indragosteste de un profesor care este casatorit cu o femeie care nu poate face copii sad. Tamara era o fata batjocarita de toti elevii cu exceptia unei fete. Vedeta scolii se da dept pofesorul Tamarei si o cheama la hotel sa se iubeasca... ea se duce [ ea a facut o vraja ca sa fie legata mereu de cel drag adica acel profesor ] bla bla bla chatterbox Tamara se lupta cu acei elevi si cade. se lovise la cap si murise. Acei elevi au ingropat'o intr'o padure, doi dintre elevi aveau remuscari. A doua zi Tamara revine la scoala si era alta fata... o fata sexy, frumoasa si puternica [ de fapt ea era moarrta dar vraja a legat'o de cel iubit ] bla bla bla chatterbox atata timp cat profesorul traieste si tamara traieste asa ca profu a ales sa se arunce cu Tamara de pe acoperisul spitalului ca sa isi salveze sotia. Este un film supper tare :X.
Actorul preferat? Razvan Fodor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sandra Bullok si Keanu Reeves.Comediile romanticewinking

| l0rre a răspuns:

Comedie si groaza.Lautner Taylor.

| AdaIoana18 a răspuns:

Imi place genuri de filme- drama, actiune, comedie, thriller si romance. Actorii mei preferati sunt : Martin Lawrence, Jenifer Love, Liam Neeson etc.

| arhivistu a răspuns:

Imi plac dramele, razboi, si de dragoste.Actori,Tom Hanks, Morgan Freamon, Kerry Russel, Eva Mendez

| acris explică:

Mie imi plac comediile dar bune de actiune ma uit si la RI CSY NY detectivs alerta medicala, schimbul trei, all saints.si actori orlando bloom, jonny deep, bruce willce, sandra bulock, colin farell, tipul care a jucat in anatomia lui gray, peter facinelli

| Theodora a răspuns:

Comedie si dragoste; si actorul meu preferat este(si nu a fost, pentru ca inca este viu in amintirea fanilor) Patrick Swayze.

| N. a răspuns:

De groaza, 30 Days of Night e preferatul meu...

| maia_1924 a răspuns:

Imi plac comediile, filmele de dragoste, dar si cele de groaza. actori preferati : tom cruise, kristen stwart (nu pentru ca a jucat in twilight) si antonio banderasbig grin tie?

| dulcica_7504 a răspuns:

Cel mai mult comediile si filmele educative. urasck filemele cu groaza si violenta, si cu alte prostii.actorul preferat? nu stiu, nu m-am gandit niciodata.