| Adella05 a întrebat:

Dau fundita si vot.
Eu si inca niste prietene ne-am gandit sa plimbam cateii pentru a face niste banuti big grin. Intrebarea este cati ani trebuie sa avem pentru a face asta si avem voie sa punem pe stalpi si in cutiile postale hartii trase la imprimanta in care sa scriem ca plimbam catei, nr de tel etc?

Răspuns Câştigător
| MysticWayz a răspuns:

Este foarte bine ca va ganditi la asta.
Mai bine ati pune hartii/pliante in cutiile postale deoarece e mai sigur decat sa le puneti pe stalpi. Mai ales daca puneti pe pliante nr. voastre de telefon, oricine va poate lua nr.de telefon si nu stiti cum puteti intra in probleme.
Mai bine ati pune niste foi prin cutiile postale.
Iar varsta...sa zicem sa ai macar 12 ani. Stapanii cateilor trebuie sa fie siguri ca cine are grija/cine plimba cateii lor sa poata sa aiba grija de ei.
Sper ca te-am ajutat. Funda? happy

3 răspunsuri:
| LaughOutLoud a răspuns:

Depinde daca sunt caini maidanezi pe acolopt ca unii sunt mai agresivi.
Eu va recomand sa incepeti cu caini de talie mica pentru a vedea cum va descurcati.si ca sa faceti si mai interesant prima plimbare poate fi gratis.
In rest sunt de acord cu MysticWayz

| Patry a răspuns:

Pai trebuie mai intai sa castigi increderea stapanilor!

| Valentyno18 a răspuns:

Este foarte ok la ce v-ati gandit voi varsta sa fie una de 13-14 ani minim dupa parerea mea iar cu pusul de afise e normal e un fel de reclama.ar fi bine ca afisele sa fie puse in cartiere de oameni mai in varsta sau oameni cu banibig grin multabafta!