| RayM3 a întrebat:

M-am uitat pe okazii.ro si am gasit un procesor INTEL PENTIUM DUAL CORE, D 945 3, 4 GHz, iar procesorul meu de la pc este INTEL CORE 2 DUO, E6550, 2x 2, 33 GHz.Intrebarea mea este: Care e mai bun? Sa-l las pe acesta a meu sau sa-l cumpăr pe celălalt? Un prieten mi-a spus ca e bun, dar am citit pe unele site-uri ca e cam vechi si na...
Voi ce părere aveti? big grin

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Al tau este mai ok, dar fata de e6550, este si mai mancacios. ( 95W ) fata de 65W e6550.

| edit28 a răspuns:

Al tau e de 2 ori mai bun