| anonim_4396 a întrebat:

Ce s-ar intampla cu crestinismul daca s-ar dovedi ca extraterestrii exista?

Răspuns Câştigător
| MMihai a răspuns:

Creștinismul este o religie aiurea oricum!

92 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar ce stiti mah voi dintr-o data ati devenit experti in paranormal ce sa zic...nu trebuie sa zica nimeni concret ce si cum aici ne dam cu parerea ce tupeu pe capul vostru...

| MyPassion a răspuns:

Nu cred ca exista! tongue

| RayOrso6153 a răspuns:

Mihaela_7608 cel mai bun raspuns, si eu cred la fel.

| Catystar a răspuns:

Sa stii ca extraterestrii nu exista si nu vor exista. funda te roggggggggggggggggggggggggggggggggggg

| catalin4ic a răspuns:

Hi all like this photo please http://www.facebook.com/....../photo.php

| andreif18 a răspuns:

Foarte buna intrebarea dar... doar daca ne omara va fi rau daca nu ne fac nimic presupun ca totul va ramane asa adica ei nu pot deveni noii nostri dumnezei

| SSallut a răspuns:

3u cred ca la fel vor crede in crestinism, dar mult mai putini oameni.

| teodora8889 a răspuns:

Extrateresti nu exista!

| sefavo0astra a răspuns:

1.Extraterestrii nu exista pentru ca s-ar fi descoperit existenta lor de atatia ani. poate sa``r schimba ceva.dar nu mare lucru!