| jon22 a întrebat:

FUNDA.Acum de dimineata am scuipat un pic de sange dar nu curat eu am o problema cu o mesea exista posibilitatea sa fi strans peste noapte in gat ceva de la masea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mully a răspuns:

Si eu am probleme cu maseaua si imi sangereaza si mie poate ai deranjat-o cu ceva. E ceva normal.

1 răspuns:
| fabiola a răspuns:

Este posibil, dar rezolva problema cu maseaua cat mai urgent!