| Dragobeta a întrebat:

Folosesc Chrome. Am avut adblock dar l-am eliminat. Totusi, cand deschid unele site-uri imi spune ca il am si nu pot viziona unele video-uri. Am dezinstalat Chrome, l-am reinstalat. Problema nu s-a rezolvat. Ce pot face sa-l elimin de tot?
Nu vreau sa reinstalez Windows!
Multumesc.

10 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Folosește alt browser. Firefox. Brave.

Răspuns utilizator avertizat
| Mihai0101 a răspuns:

Chrome mi-a creat si mie probleme nu vroia sa se dezinstaleze am facut windows-ul si de atunci folosesc doar edge de la microsoft.Este foarte problematic chrome nu stiu de cel mai folositi nu mai folosesc de ani buni chrome sunt alternative mult mai bune si safe cum ziceam edge

| Mihai0101 a răspuns (pentru Mihai0101):

Cred ca doar reinstalarea sistemului de operare poate remedia problema.Ai incercat sa scanezi cu acest program malwarebytes? sa nu fie ceva prin sistem

| Mihai0101 a răspuns (pentru Mihai0101):

Daca nici dupa scanare nu-si revine doar reinstalare windows din nou

| Dragobeta explică (pentru Mihai0101):

Numa impac deloc cu Edge. Voi cauta altceva.

Răspuns utilizator avertizat
| Mihai0101 a răspuns (pentru DracuIa):

Daca folosesti doar android sau ai folosit chrome acum 10 ani pe nu stiu eu ce pc nu sunt de vina.In general este foarte problematic chrome si in ziua de azi nu se mai foloseste asa de mult ca in trecut din cauza problemelor care apar cum ar fi: nu poti sa-l dezintstalezi complet si probleme cu extensile plus erori de tot felul este de domeniul trecutului chrome pot zice ca e un browser fosila.