| LoveIsLove4Ever a întrebat:

funda, am o problema mare la PC cu care nu mam mai intalnit pana acum, fara sa vreau am stricat bootul PC-ului dar nu asta e problema, cu cateva comenzi in CMD au rezolvat problema, problema este ca dupa ce am reparat problema cand vreau sa deschid un executabil imi da o eroare " The file or directory is corrupted and unredable " dar daca rulez ca administrator problema dispare. nu m-ar fi deranjat daca la jocuri ca World Of Tanks problema asta nu ma impiedica sa deschid jocul.nu folosesc un antivirus. folosesc Windows 8.1 PRO x64 dar nu vreau sa reinstalez windows. ma puteti ajuta?

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sa nu folosesti antivirus! Vezi ca musca!

Ia uite ce va asteapta: http://www.epasystems.ro/badusb-virusul-care-afecteaza-dispozitivele-usb/

And is just the beginning!

| LoveIsLove4Ever explică (pentru K0sti):

Si virusu asta e posibil sal am in PC? de la asta sa am eroarea?, numi spune. ai vreo legatura cu asta?

| K0sti a răspuns (pentru LoveIsLove4Ever):

Ce legatura sa am? Am scris articolul, doar! Sunt pe mana cu astia de la NSA! happy
Bag de seama ca nu ai citit cu simt de raspundere! Din cauza ca sunteti superficiali, patiti ce patiti! Acolo spune altceva. E vorba despre o vulnerabilitate care poate fi exploatata de cine cunoaste meserie! Si nici nu are antidot!

| LoveIsLove4Ever explică (pentru K0sti):

Da, am citit of! eu te-am intrebat e posibil sa am virusul asta? si de ce cactus ii faci reclama?

| K0sti a răspuns (pentru LoveIsLove4Ever):

Esti bazauc! Nu ai citit nimic! E foarte posibil sa i virusi, dar nu ala!

| LoveIsLove4Ever explică (pentru K0sti):

Mda. acum citeste si tu linkul de la mine