| Sasha2809 a întrebat:

Bunăăă! Paște fericit tuturor! :* Am și eu o întrebare cam... ciudată. big grin. Aceasta este >- De ce toată lumea, îl consideră pe Chuck Norris „PERICULOS "? straight face

Răspuns Câştigător
| Rëndark a răspuns:

Pentru ca bate ca disperatul in filme laughing

| xXteLOVEscXx a răspuns (pentru Rëndark):

Cred ca este nebun, da cu capu de pereti? happy

14 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Pentru ca. cand Chuck Norris taie ceapa, nu plange el, ci ceapa. lol k bye.

| anonim_4396 a răspuns (pentru thegreatgatsby):

rolling on the floor) Ce tare e asta, merita funda happy

| Rockart a răspuns:

Căci are un al treilea pumn sub bărbie.
http://imgur.com/FrUaF

| JohnnyBi a răspuns:

Pai, in afara de return of the dragon unde a pierdut in fata lui Bruce Lee, in toate filmele si serialele lui ii bate pe toti de ii nenoroceste laughing. asa au inceput Chuck Norris facts doar de dragul de a face glume. Oricum o dai, Chuck a facut cativa ani de arte martiale, filmele le-a ales parca doar sa bata el si sa nu isi ia deloc bataie, si ii plac si lui glumele pe seama sa.

| Kyrie a răspuns:

Ca l-a batut pe Bruce Lee din cauza ca avea picioarele mai puternice laughing

| JohnnyBi a răspuns (pentru Kyrie):

In filmul ala Bruce l-a batut, cum te bate si pe tine cultura generala. GOOGLE it sa vezi ca in return of the dragon si-a luat bataie, fiind singurul film in care pierde

| Sasha2809 explică (pentru JohnnyBi):

Daca nu ma uit la filme cu Chuck Norris, inseamna ca n.am cultura generala? Sau care-i faza?raised eyebrows Poate multi dintre noi inca nu s.au uitat la un film cu Chuck Norris. oh go on Macar daca scrii ceva, scrie ceva adevarat, nu ce-ti trece tie prin cap. oh go on

| JohnnyBi a răspuns (pentru Sasha2809):

Cultura generala o acaparezi din toate domeniile. si tinand cont de cuvantul TOATE, si domeniul filmelor este o parte a culturii generale. asa ca orice notiune din orice domeniu e cultura generala.

| xXdoareuXx a răspuns:

Mai bine stergi intrebarea inainte sa vada Chuck Norris |laughinglaughinglaughing
p. s. nu stiu

| BCoMichael a răspuns:

Banc cu Chuck Norris:
1Chuck N. doarme cu lumina aprinsa nu pentru ca-i este frica de intuneric, ci pentru ca intunericului ii este frica de C. N. rolling on the floor
2 De ce sare C. N de la 30 martie la 2 aprilie?
Nimeni nu-l pacaleste pe C. N
Cred ca ai ras ceva laughing Funda?

| Kyrie a răspuns (pentru BCoMichael):

Doar m-am prefacut ca ranjesc dar n-am ras laughing

| xXteLOVEscXx a răspuns:

Sincer, is baiat dar nici nu stiu cine naiba este ala,
este cantator?
In fine se mai zice (zvoneste)prin Romania ca este bogat si are numai avocati de asta se zice ''PERICULOS''

| ady3600 a răspuns:

Se zice ca s-a batut cu Superman, nu se stie cine a invins dar pierzatorul a fost fortat sa poarte chilotii peste pantaloni