| Idk5932 a întrebat:

In seara asta vreau sa ma petrec cu un coniac, asa ca mi-am cumparat un Alexandrion si voiam sa va intreb daca il pot combina cu apa sau vreun suc natura, nestea/fuzetea, nu pot bea nimic acidulat sau orice contine citrice din cauza unei probleme la stomac. Merge coniacul combinat cu apa rece sau nestea/fuzetea?

2 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Pune un cub de gheață sau bei alături de o bere

| LenaNikolaevna a răspuns:

Ai probleme la stomăcel, eviți acidul, și totuși consumi tărie, că sigur nu va avea același efect nociv, nu? big grin Totuși, poate fi combinat cu suc de mere neacidulat. Distracție plăcută și mahmureală ușoară!