| RAY a întrebat:

Sa fi mort si sa omori pe cineva poate fi o pedeapsa sau un regret?

12 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Păi dacă eşti mort, cum poţi să mai omori pe altcineva?

| venusdoom a răspuns:

Daca cineva e mort, nu are cum sa le faca felul celor vii. Eventual sa ii bantuiethinking

| RAY explică (pentru venusdoom):

Bun venit in lumea mea aici morti sunt mai vi decat cei vi iar vi sunt mai morti ca cei morti

| venusdoom a răspuns (pentru RAY):

Multumesc pentru primire. Deci...sa inteleg ca tu ai luat pastila rosie?(If you know what I mean)

| RAY explică (pentru venusdoom):

Ca in matrix?

| venusdoom a răspuns (pentru RAY):

Bingo. Avem un castigator. happy

| RAY explică (pentru venusdoom):

Ce spui sa vad filmul ala? se merita?

| venusdoom a răspuns (pentru RAY):

As zice ca dathinking App ai putea sa-mi descri putin aceasta lume unde "morti sunt mai vi decat cei vi iar vi sunt mai morti ca cei morti"big grin?

| RAY explică (pentru venusdoom):

Este un film zombyland

| venusdoom a răspuns (pentru RAY):

laughing M-ai lamurit.

| Irena97 a răspuns:

Doamne asta e filozofie? e un nonsens atat.

| RAY explică (pentru Irena97):

Da fata mami asta e nebunia mea dupa 5 beri