| Sportacus123 a întrebat:

De câte ori ați fost suspendați pe TPU? Eu de două ori rolling on the floor

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Da,dar vezi ca toate sunt pana in 3 in viata asta! happy

eu sper sa nu ajung sa fiu suspendat dar nu se stie niciodata sad

Insa stiu pe cine as vrea atat eu cat si alti useri sa nu o mai vedem pe TPU EVER...dar se pare ca nu se tine cont de parerile noastre desi am scris-o in nenumarate randuriwinking

TPU cea mai cool platformawinking

| RAY a răspuns:

O singura data pentru că am promovat un web site de știință, se vede câtă cultura este in Romania

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu. Da nici nu am batut campii

| Fatamuntilor a răspuns:

NU au motive sa imi suspende contul!
Nici avertizata.
Singura sanctiune a fost stergerea unor raspunsuri.
Oricum regulamentul este prea bland cu cei averizati.Sau chiar cu cei suspendati neliminat.
Reguli noi care sa fie respectate
Sa putem veni cu propuneri, eventual sa fie o rubrica speciala.Sa fie dezbatute la care sa participe si admina.Cred ca visez deja prea mult.

| Simpatic a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Pe partea de propuneri pentru imbunatatirea platformei ma bag si eu, insa daca in topul TPU ar fi mai multi ca noi si nu doar o serie de frustrati (nu ma refer decat la anumite persoane!) atunci am avea un ecou
admina este o fata deosebita, dar lipsa de transparenta a acestei platforme, modul "obscur" in care se iau anumite decizii, faptul ca nu exista un chat in mod usor si direct fata de membrii stafului, mie imi suna a aroganta din partea dumnealor!

eu va pot da idei dar... unele trebuiesc dezbatute public, ori daca eu vin cu mesaje private fata de staff o fac aproape degeaba!

daca eram 10 persoane care ne implicam cred ca altfel statea treaba

dar unii si unele din "top" TPU sunt acolo doar ca sa fie in primele locuri de parca le valideaza asta cu ceva viata sau inteligenta, pun pariu ca majoritatea dintre ei sunt mediocri ca oameni sau gandire!
DAR SUNT IN TOP, nota bene voi cu topul vostru!

Nu i-am vazut luand atitudine pe niciunul! Nici nu au venit cu topicuri sa discutam, ce se poate face pentru imbunatatirea platformei, doar atarna acolo in clasament desteptii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodată. Slava Domnului!