| Mioritacris a întrebat:

Cine stie nste bancuri calumea? Dau funda la cel care imi da mai multe!

Răspuns Câştigător
| Kazimir a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? q=bancuri

Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

Jet, ca vad ca iti e lene sa dai search pe google straight face

| Mioritacris explică (pentru MâţulMov):

Eu vream sa vad daca stie cineva niste bancuri mai interesante decat ale de pe google.

| Mioritacris explică (pentru Mioritacris):

Nu era vorba ca mile lene sa caut pe net dar nu bag in seama jignirile...

| Frunziix3 a răspuns:

Haideti mai...nu puteti sa dati un sarci pa gugal?

| royeti a răspuns:

Un barbat isi cumpara un pachet de viagra. Papagalul lui, face ce face si le mananca pe toate. Omul … ce sa faca cu papagalul? Il baga in congelator sa se racoreasca si uita de el. Dupa cateva ore, isi aminteste de bietul papagal. Cand deschide usa de la congelator…papagalul tot transpirat!
- Ce-i cu tine, ca esti de cateva ore in congelator, si tu transpiri!?
- Pai, habar n-ai ce obositor e sa cracanezi puii astia inghetati!

Mai multe bancuri pe: http://www.yeti.ro/......de-viagra/

| romanyta a răspuns:

Era odata o baba si mosneag sarasi de ei au murit de mititei
Un copil cascã la lecti: Învatatoarea-mãi ai sã-manghiti; Nu nu cã eu carne de OAIE nu mãnînc.
Vorbeau un moldovean si un oltean. Întreaba olteanul: - La voi mortii se îngroapa cu popa? Si moldoveanul: - Nu, la noi popa ramâne afara.
- Mi s-a furat pasaportul. - La politie ai fost? - Am fost. Nu sunt ei.Un beţiv intră într-o biserică catolică şi se duce direct la confesare. Intră în cabină şi nu zice nimc. Popa, nedumerit, îşi drege vocea încercând să-i atragă atenţia omului. Asta nimic. După un timp, bate popa de trei ori în peretele despărţitor, la care beţivul răspunde: - N-are rost să baţi, nici eu nu mai am hârtie. big grinbig grin
s-a dus un om la padure si s-a apucat sa-si taie niste lemne.Dar padurarul l-a vazut si l-a luat la fugarit padurarul-stai, mai da zice el omu -stai tu ...ca pe tine nu te fugareste nimeni
O BLONDA LA PIZZA: chelnerul: domnishoara sa tai pizza in 6 sau in 12? blonda: mmmm in 6 felii ca 12 nu am sa pot minca
Culmea Craciunului? Sa te duci la usa echipei Dinamo si sa intrebi "primiti cu Steaua?!"