| rozemari a întrebat:

(0 răspunsuri) Buna! a fost o telenovela argentiniana Sange de tigan (SOY GITANO) cu amador si mora in rolulile principale, eu nu am reusit sa vad ultimul episod. stiti vreo adresa unde as putea sa vad ultimul episod, a fost pe tv 1 prin 2005 cred,. mi-a placut foarte mult aceasta telenovela si va rog frumos daca stiti cum as putea sa revad niste episoade, sau daca se mai poate? va multumesc mult!

4 răspunsuri:
| dulshe a răspuns:

Am cautat pe youtube, si prin mai multe siteuri si nimicthinking Nu cred ca mai gasesti acel film, prin 2005 nu cred ca avea multa lume internet.
Imi pare rau, am incercat sa te ajut, numai ca nu am pututsad
pa'pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe youtube

| Chanel_9308 a răspuns:

Buna ...este un site pe net. unde este filmu, daca vrei sa iti dau adresa lasa-mi scris in mesaj :*