| rozemari a întrebat:

a fost o telenovela argentiniana Sange de tigan (SOY GITANO) cu amador si mora in rolulile principale, eu nu am reusit sa vad ultimul episod.
stiti vreo adresa unde as putea sa vad ultimul episod,
a fost pe tv 1 prin 2005 cred,.
mi-a placut foarte mult aceasta telenovela si va rog frumos daca stiti cum as putea sa revad niste episoade, sau daca se mai poate?
va multumesc mult!

10 răspunsuri:
| afrodita17 a răspuns:

Ooo. da... tin minte telenovela asta... a fost tare.happywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe google si scrie „episoade din filmul sange de tigan pe you tube"
pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu urmaresc telenovela pe un forum din Argentina.sunt acum pe la eps 130 si ceva. e super.si da intr adevar la inceput rolurile principale le au apartinut doar Morei si lui Amador dar dupa aceea la rugamintile publicului protagonistii au fost 4 si perechile s au inversat:Mora-Josemi, Isa-Amador.caci Isa a ramas cu Amador pana la urma s Mora cu Josemi asta pana cand a murit el...deci Rozemari daca vrei adresa acelui forum baga aydiul meu in lista ta:Alexandra_v25@yahoo.com si eu iti voi spune unde sa intri si cum sa faci ca sa te inregistrezi acolo... mie imi placea de Mora si Josemi.erau perechea mea preferata. voua de cine va placea?

| bombsquad a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai e valabila oferta cu site-ul unde pot vedea flmul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.taringa.net/......ta%29.html ai toate episoadele aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, am privit si eu cindva telenovela asta, dar la fel ca si tine nu-i vazusem finalul.
Vara aceasta nu stiu de ce mi-am amintit de ea si am cautat-o pe youtube, m-am bucurat ca am putut sa-i gasesc si finalul.
Desigur cu aceasta ocazie am mai vizionat citeva secvente din film

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu pot sa-ti zic unde poti sa gasesti ultimul ep

| olya_5302 a răspuns:

Salut rozemari...si eu cindva cand eram mai mica am privit acest film dar nu pina la urma.acum am inceput din nou sa-l privesc intra pe acest site...http://www.memocast.com/media.aspx?id=848452

| bombsquad a răspuns (pentru olya_5302):

Dar tu intelegi rusa din cate vad euhee hee