| Ursachi_Gabriel_Marian_1995 a întrebat:

A fost o telenovela argentiniana Sange de tigan (SOY GITANO) cu Amador si Mora in rolulile principale, stiti de unde poate fi cumparat(vazut) serialul cu traducere in engleza sau romana? A fost difuzat prin 2005 pe tvr 1, exista pe Youtube dar fara traducere(in spaniola).

2 răspunsuri:
| Mihhhhhhhh a răspuns:

O, doamne. Am iubit serialul acela, ma uitam cu gura căscată. Chiar as vrea sa îl revăd. Atât de mult mi-a plăcut încât mi-am numit o cățelușa Mora. Scuze dacă acest răspuns nu te ajuta dar chiar am vrut sa știi ca mai sunt colegi de pe TPU care au iubit telenovela aceea. Pupici

| Ursachi_Gabriel_Marian_1995 explică (pentru Mihhhhhhhh):

Ms frumos de comm, am vazut serialul pe Youtube dar fara subtitrare, aveam 6-7 ani cand a fost difuzata telenovela dar inca o mai tin minte, imi punea mama mainile la ochi cand erau scene intime ca era prea mic si "nu aveam voi" laughing)