| cristina1alexa1234 a întrebat:

Ajutati-ma va rog nu pot prinde insarcinata ce pastile pot lua pentru ca sa pot sa prind?

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

Sunt niste teste de ovulatie http://www.copilul.ro/fertilitate/ovulatie/Testul-de-ovulatie-a6295.html care iti spune exact cand trebuie sa...(sti tu )

12 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Cum adica sa poti ''prinde insarcinata''?

| cristina1alexa1234 explică (pentru SuneteDeChitara):

Nu pot sa prind insarcinata nici medicii numi gasesc ce am

| Spoiled a răspuns (pentru SuneteDeChitara):

Vrea sa spuna ca vrea sa ramana insarcinata. De parca n-ai fi inteles...

| cristina1alexa1234 explică (pentru Spoiled):

DA intr-adevar ne dorim ambii asta dar nu pot el e sanatos eu la fel dar nu stiu de ce care e pricina am ajuns in starea asta sa caut medicamente pe internet

| Spoiled a răspuns (pentru cristina1alexa1234):

Nu cred ca este cineva in masura sa va ajute aici, daca nici doctorii nu au stiut ce sa va recomande ar putea fi infertilitate, dar mai asteptati putin sau interesati-va la farmacii pentru niste pastile.
Multa sanatate si sa apara cat de curand bebele happy

| SuneteDeChitara a răspuns (pentru Spoiled):

Am inteles, doar ca voiam sa ma asigur.
Nu te mai agita degeaba.

| Spoiled a răspuns (pentru SuneteDeChitara):

Ti se pare tie ca m-am agitat?
In fine...

| cristina1alexa1234 explică (pentru Spoiled):

Multumesc mult

| danutzu96 a răspuns:

Vezi ca exista la farmacie niste teste pentru asa ceva tot cu betisor ca ala de sarcina.

| cristina1alexa1234 explică (pentru danutzu96):

Nu inteleg pentru a prinde insarcinata? nu am auzit de asa ceva dar cum se face?

| danutzu96 a răspuns (pentru danutzu96):

Fundawinking?

| cristina1alexa1234 explică (pentru danutzu96):

Pai mersi dar mie numi trebu test de sarcina dar ceva ca sa pot prinde insarcinata eu sunt din moldova

| danutzu96 a răspuns (pentru cristina1alexa1234):

Sunt niste teste de ovulatie http://www.copilul.ro/fertilitate/ovulatie/Testul-de-ovulatie-a6295.html care iti spune exact cand trebuie sa...(sti tu )