| andrey_8401 a întrebat:

Am 14 ani cat timp trebuie sa fac flotari si abdomene ca sa se vada rezultatele?( fac 9 serii a cate 12 flotari si 4 serii a cate 30 de abdomene )

2 răspunsuri:
| Alexandra_5192 a răspuns:

Buna! e bine cum faci dar daca mananci numai chipsuri si sucuri cu acid si mancaruri de fastfood nu o sa se vada nici un rezulat eu iti sfatuiesc daca esti plinuta sa mananci o zi carne una fructe o zi legume si asa mai departe si plus exercitii dar daca esti bine si ai putin burta si putin fundulet poti sa faci exercitiile astea si sa nu mai mananci dupa ora 6:00 si sa bei ceai apa ca sa se digere mult mai bine, eu asa fac si se vad rezulatele da eu nu prea fac abdomene dar alerg foarte mult bafta si sper ca te.am ajutat :*:*fundita?love struck

| bIaYGI a răspuns:

Pot sa zic ca e prea mult! Rezultatele apar cam in 3-6 luni depinde de la om la omwinking