| anonim070794 a întrebat:

Am 14 ani si 1, 56-1,57m sunt prea scunda pt varsta mea sau e ok asa? Voi ce fete preferati? Scunde sau inalte?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fetele micute, asa numitele minione sunt asemuite in multe cazuri cu niste papusi mari pe care si le doresc foarte multi barbati, cu cat par mai fragile cu atat atractia este mai mare, mai irezistibila.Te sfatuiesc sa nu ai nici cea mai mica ingrijorare deoarece vei avea parte de baieti exact ca celelalte prietene, colege. Pentru a atrage privirile ar fi indicat sa te imbraci cat mai des cu rochii sau fusta, dar poti purta si imbracamintea care consideri ca-ti place si tie si esti eleganta, cat despre incaltaminte deocamdata nu cred ca este recomandat sa porti pantofi cu tocul inalt sau foarte inalt, din cauza varstei. Multa sanatate.

| Dugalle a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Tu esti un special ce traieste intr-o lume speciala de zan/a.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Dugalle):

Te asigur ca traiesc in lumea reala. O fata miniona isi va gasi incomparabil mai usor un partener in comparatie cu sansele de reusita ale unei "cocostarce pe catalige".

| Divy a răspuns (pentru corbulalbrosu):

"cocostarce pe catalige" laughing bine zis
Eeh nu trebuie să îţi faci griji gen e prea mic dacă îmi iau tocuri etc deci nu te speria şi în plus te asigur că mai creşti

6 răspunsuri:
| Dugalle a răspuns:

Eu sunt inalt si vreau iepe inalte ca mine. Ce sa fac cu una de 1, 56? Sa o bag in buzunar?

| MrLucas a răspuns:

Desi sunt inalt, prefer fetele micute.E ok inaltimea ta, stai linistita, mai ales la varsta aceea.

| TheNbhd a răspuns:

Da bine că toți preferă fete micuțe și eu am 1.75 rolling on the floor La naiba