| Alexannndru a întrebat:

Am auzit, ca daca te razi in cap parul isi va schimba culoarea si va da mai des este adevarat?, am observat chestia asta si cand ma rad pe picioare... parul da mai des si creste mai repede. dar vreau sa fiu sigur pentru ca nu m-am ras niciodata in cap. am un par cam rar si nu as vrea sa mai fie asa... ma puteti ajuta? cu un raspuns concret! va multumesc

Răspuns Câştigător
| Flavius3h a răspuns:

Da, am patit si eu daca te razi in cap parul se schimba putin in bine parerea mea.

| Alexannndru explică (pentru Flavius3h):

Ok merci de raspuns

4 răspunsuri:
| Divy a răspuns:

Da ai grijă ştiu pe cineva care s-a ras în cap şi nu i-a mai crescut părul laughing

| Divy a răspuns:

Eu eram foarte serios la faza aia straight face