| Cadillac a întrebat:

Am cel mai nemernic coleg din lume ala ma injura intruna mai ales da mama si ala il injuri il bati nu simte si nu mai il suport vreau si eu ceva care sa ma lase in pace sa ii zic cat de prost este sau ceva ca nu mai rezist e un om prost fara minte care nu ma lasa in pace vreau ceva sa il fac sa taca! 11

8 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Pai vb cu parintii sau cu dirginte/diriginta si spune-i, ori pune pe cineva sa il bata serios, prieteni mai mari, veri, unchi, frate mai mare...

| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Greu cu un coleg ca asta, dar mai bine il ignori, si daca nu se potoleste da-i si tu un pumn in gura ca poate tace, sti cum se zice:"Bataia-i rupta din rai."Si dupa aia spune-i tot ce ai pe suflethappy

| Bogdan19999 a răspuns:

Stiu cum e... eu te sfatul meu este sa:
-te intorci cu spatele si sa il lasi sa spuna ce vrea
-nu te afecteze ce spune
-cu cat il insulti mai mult, cu atat iti va raspunde cu aceeasi moneda, si iti faci mai multi nervi
Urmeaza sfaturile astea si, poate nu te va mai enerva.

fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il baga in seama, daca iti mai spune ceva, intoarce-i spatele si nu-i spune nimic niciodata nici macar daca iti vorbeste serios o sa inceteze cu sigurantahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede`ma ca eu am 4 specimene de alea in clasa si niciodata nu zic nimic.Eu prefer sa rezolv singura.Niciodata nu implic pe nimeni in treburile mele cu baietii.Prefer sa-i bat pana le sar capacele decat sa zic bunicilor acasa cum fac frustratii aia la mine.
Asa la scoala poti zice directorului direct, lasa dirigintele in pace.Pana la urma tot la director se ajunge.
La mine n`au tupeu decat sa comenteze cateva minute, dar stii cum e, s`au obisnuit cu tipetele, s`au obisnuit cu bataia, altceva decat sa apelezi la director nu ai ce face.Vezi tu, eu ii bat cat ii bat, da` pana cand crezi ca merge.Eu dirigintelui i-am zis, a spus ca astea`s copilarii etc. etc.Asa ca am apelat la director si semestru` viitor 2 dintre ei sunt OUT.
Vezi si tu ce rezolvi.
Bafta`!

| Cadillac explică:

Eu am 2 specimene da unu e rau de tot si daca ma iau de ala cretin rau de tot ca l-am facut odatra sa planga dar a reusit din greseala mea sa imi dea un pumn tare in dinte si am plans cateva minute deoarece am fost la dentist nu am patit nimic da de atuncea sia luat-o si mai rau in cap vreau si mai multe raspunsuri plzzz

| Cadillac explică:

Rulesarenotforme cat de mult semanam diriga stie de problema asta si o doara in*** ne spune sa ne rezolvam singuri iar cu directoru este si el cel mai nemernic om

| Deutzaaaa a răspuns:

Buna.

Cred ca cel mai bine ar fi sa vorbesti cu diriginta/dirigintele tau despre aceasta problema, sa poate hotari impreuna cu consilul profesoral daca este nevoie sa-l exmatriculeze in functie de gravitatea faptelor si vorbelor colegului tau.

Succes!