| Bubaaa12 a întrebat:

Am fost cu un băiat o luna ..l.am mințit cu vârsta mea și mi.am cerut scuze acum el M.a lăsat balta din cauza asta dar a spus ca el tine la mine știu ca e foarte rau ca l.am mințit dar nu am avut ce sa fac i.as scrie acum dar mie teama de reacția lui pentru ca ne.am certat acum 3 zile și a spus ca e nervos rau pe mine nu pot sa îl uit ...de când ne.am despărțit tot plâng in continuare nu mai pot iesi din casa nu mai pot face nimic el a spus ca e prea mare diferența dintre noi și ca ar putea avea probleme mari mama mea era de Acord cu relația mea cu el mi-a spus ca ea presimte ca când mai cresc o sa fie cu mine ea crede ca el e alesul meu acum in seara asta am pus poza pe Facebook si mi.a dat like voi credeți ca nu M.a uitat? Sa ii scriu mâine sa văd dacă s-a calmat?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nimic, asa vei invata sa nu mai minti, pentru ca, in viata pierzi mai mult cand nu spui adevarul.
Esti mult prea micuta sa ai relatii cu baieti mai mari si sa te dai drept cine nu esti!