| Vodafone95 a întrebat:

Am momente cand vorbesc fară mine,parca sunt nebun, scot pe gură chiesti care nu le vreau sa spun.Am un fel de emoti dacă intelegi, cum as putea sa fiu mai calm?

4 răspunsuri:
| Valentina00 a răspuns:

Stii cum se spune : trebuie sa vorbesc si eu cateodata cu un om inteligent.laughing Stai linistit totul va fi bine

| 116111 TelefonulCopilului a răspuns:

Buna,

Hai sa stam de vorba. Vrem sa te ajutam sa-ti fie mai bine.
Poti primi ajutor specializat in mod gratuit.
Asociatia Telefonul Copilului poate fi partenerul tau de discutii sau poate fi prietenul tau atunci cand te confrunti cu o problema. Confidentialitatea este cuvantul cheie in relatia ta cu serviciul Telefonul Copilului, oferit de organizatia noastra.
Apelul catre 116 111 este gratuit din retelele Romtelecom si Cosmote, de luni pana duminica, in intervalul orar 08.00 – 00.00. Mai multe poti afla si la: http://www.telefonulcopilului.ro/intrebari-frecvente
Pentru ca problemele cu care te confrunti reprezinta subiecte delicate si te-ai putea simti in largul tau mai degraba in mediul online, te indrumam sa ne transmiti mesajul tau la telefonulcopilului@telefonulcopilului.ro

Asteptam sa te ajutam!

Răspuns utilizator avertizat
| Kleoo a răspuns:

Tu iti controlezi tot corpul tau. La mine de multe ori se intimpla la fel dar mama mea mereu imi zice ca sa ma iau in miini, chiar e stupid sa te enervezi aproape din nimic. Daca esti o fire puternica cu caracter te vei invata sa-ti controlezi emotiile. Succes!