| Traiesteviata a întrebat:

Am o intrebare rog seriozitate! Eu si cu un prieten avem 18 ani, mergem si vb cu 2 fete si dupa cateva minute apar cativa vecini care incep sa ne creeze disconfort prin povesti despre batai si alte chestii, iar eu si cu prietenul meu suntem nevoiti sa plecam deoarece nu mai putem vorbim cu fetele chestii amoroase happy. Ce ar trebui sa facem urmatoarea data? sad

5 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Nu le place fetelor sa fie agatate. Mai ales in fiecare zi sa flirtrezi cu ele le plictisesti maxim si isi pierd interesul, mai bine fa glume pe seama tipului cu batai ca sa le amuzi, iesi mai castigat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci din prima in alt loc.
Pleaca din locul ala, la vreo 500 de metrii, etc, macar sa nu stie unde esti.

| Nomoreregretstb a răspuns:

Sa le luati pe fete si plecati in alt loc in care sa nu va deranjeze

| Traiesteviata explică (pentru Nomoreregretstb):

Problema e ca ele nu vreau si dupa ce plecam si ele pleaca

| Traiesteviata explică:

Mersi mutl