| OneDirection223 a întrebat:

Am o prietena cea mai buna
ea me accepta cum sunt
se tine de cuvant
mi-a spus ca ea e prietena mea cea mai buna
etc e o prietena adevarata sau nu

10 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Este posibil sa fie o prietena adevarata, dar niciodata nu se stie, eu personal nu cred in prietenie, de fiecare data cand aveam prieteni, eram tradat, sau eram barfit, si mi-am pierdut increderea in oameni, iar pentru mine prietenia nu exista.

| OneDirection223 explică (pentru Mayhem666):

Pai ea nu se supara ca ii trimit multe mesaje

| OneDirection223 explică (pentru Mayhem666):

Si ma strans in brate am simtit

| Mayhem666 a răspuns (pentru OneDirection223):

Atunci inseamna ca pe aceasta prietena trebuie sa o tii aproape, mai rar intalnesti astfel de oameni, dar sa nu stai tot timpul pe capul ei, sa o mai lasi si pe ea sa respire din cand in cand, dar in acelasi timp sa ii fii si aproape, sper ca intelegi la ce ma refer.

| OneDirection223 explică (pentru Mayhem666):

Da dar ea are treaba imi raspunde cand are timp

| OneDirection223 explică (pentru Mayhem666):

Eu nu prea am rabdare da ca nu raspunde cam insist si o sa ma creada capoasa

| Mayhem666 a răspuns (pentru OneDirection223):

Pai daca are treaba si iti raspunde cand are timp, nu inseamna ca te evita, dar asta e de apreciat, eu daca am ceva de facut, si cineva imi da mesaj, eu nu ii mai raspund inapoi atunci cand pot, ma prefac, ca nu am vazut mesajul laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru OneDirection223):

Incearca sa nu mai insisti, ca asa o enervezi, las-o sa respire, vezi ca ti-am raspuns la mesajul de mi l-ai lasat pe privat.

| OneDirection223 explică (pentru Mayhem666):

Noi vb pe Facebook ii trimit mesaje pe mesaj privat de la Facebook scrie vazut la ora nutiu ce si cand scrie asta imi raspunde

| OneDirection223 explică (pentru Mayhem666):

Nu se enerveaza niciodata