| SummerForced a întrebat:

Buna, m-am vopsit cu L'Oreal Casting Creme Gloss, semipermanenta, nuanta negru albastrui, pe cutie scrie ca dureaza 28 de spalari, ma poate tine 2 luni in conditiile in care ma spal o data la 3-4 zile?

Răspuns Câştigător
| Eireann a răspuns:

Expunerea la soare distruge pigmentul de culoare deci e bine sa ai parul acoperit majoritatea timpului cat esti afara. Si culoare se duce putin cate putin deci s-ar putea sa nu iti mai placa culoare dupa 10 spalari, cand albastruiul se duce.