| costel933 a întrebat:

AM si eu o intrebare am luat 4.45 la romana si doresc sa fac contestatie si sper sa imi dea de un 5.50 ca sa imi iasa media se poate? la part 3 am scris numa 1pagina jumate iar part 1 si 2 am facut de 2 puncte din fiecare.

4 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

Eu zic k o sa te "arda" mai rau la contestatie din cate stiu prima data trece cu vederea dar la a doua...winking

| NicK93x a răspuns (pentru piTiCcu):

Nu-i adevarat...depinde si ce profesor corector prinzi la contestatie.De la mine din liceu anul trecut or primit la contestatie si 1 pc in plus de la 4.3 la 5.3 si la la 8.35 la 9.20 parca.Deci se poate! incearca depune contestatie nu ai nimic de pierdut!

| costel933 explică (pentru piTiCcu):

Da ma dar eu facusem la partea 1 de 2 puncte la al 2 puncte cu puncut din oficiu si luceafarul putea sa imi dea 5.50 sper sa imi dea pe 13 cand arata rezultatul

| costel933 explică (pentru costel933):

Careva pe aci un raspuns ceva.