| elitekillzone a întrebat:

Intrebare pentru fete: Cum isi da un baiat seama ca o fata il place? hai fetelor dau funda :X

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

In primul rand, se uita insistent la el, rade la orice gluma si remarca (chiar daca nu sunt atat de comice), il atinge 'accidental', incearca sa para 'cool' si de treaba, ii zambeste intruna etc.
In al doilea rand, o fata ce place un baiat cauta sa fie cat mai mult in prezenta lui...deci daca oriunde ai merge, dai de fata respectiva, sau daca prietenii iti spun ca vorbeste despre tine...cred ca te place!
Mult succes!

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Omg! Intrebati-ne!
Ce a ajuns lumea asta? Si baietii se intreaba "cum sa-mi dau seama ca o fata ma place?". Gura nu mai aveti? Nu puteti sa intrebati? Nu stiu daca stiati, dar asa se face.Nu traiesc pe vreamea lu bunica, nu! Dar ma enerveaza cand nici baietii nu mai stiu ce sa faca sa-si dea seama. rolling eyes

| anDa a răspuns:

Prin simplul comportament pe care il are fata de acesta. Simplele ochiade, simplele zambete si faptul ca ii vorbeste pe un ton cat de cat cald. Succes!

| Revelation a răspuns:

(Nu sunt fata laughing ) Pai daca zambeste cand se uita la tine, sau cand vorbesti cu ea, sau poate ceara daca te baga in seama mai rar. Daca e mai timida si asteapta sa incepi tu conversatia, sper ca nu esti rusinoshee hee Dupa felul cum se uita la tine, sau cum iti vorbeste daca e interesata de ce faci tu... Daca pe mess vorbeste cu tine intr'un fel mai special. O sa iti dai si tu seama tongue

| tavy_7886 a răspuns:

Pai iti dai seama... daca se comporta frumos cu tine. daca iti vorbeste dulce. daca iti fce cu ochiul.etc.dar sunt si unele fete care dau impresia ca nu le place de respectivul baiat(si mai rau fac)... poti sa iti dai seama facand comparatie intre respectiva fata si alta.si atunci vei vedea daca te lpace.sau nu sad. p. s privirile insistente si daca se aranjeaza iti va da un oarecare motiv sa crezi ca te placee.:X.asa ca multa bafta.:X toate cele bune. tavy :*

| gabriela_2926 a răspuns:

Pai dupa privirile pe care ti le acorda, incearca sa te uiti in ochii ei fix si iti vei da seama cu siguranat dupa privire daca te place sau nu dar mai ales iti poti da seama daca de la un timp incearca sa para mai speciala daca trece mai mereu pe unde esti tu, si cum vorbeste cu tine! Cand o fata place un baiat, evita sa. i spuna, ar cu siguranta ii arata in tot ceea ce face...succes.Funda?love struck

| AmeliaIoana14 a răspuns:

Pai in mai multe feluri cand are ea curaj si te invita undeva sau te linguseste flirteaza cu tine te face gelos sau mai multe chesti te mangaie pe picior ( ce dracu doar esti baiat nu iti dai seama dobitocule pai eu sunt fata si am 12 ani, sunt in clasa a 5 a, si imediat imi dau seama cand un baiat ma joaca pe degete ) in clasa a 4 a unu tot ma imbratisa si ma tinea de mana parca eram mamica lui dar nu i-am spus nimic ( pentru ca nu imi placea de el, si nu vroiam sa ii ranesc sentimentele ) si tot ma desparteam de el in doua zile nu sa mai uitat la mine!
OOO FUCK barbati in mare parte isi dau seama ce se intampla cu ei dar mai mult femeile deci nu am cuvinte...

| madapisicuta22 a răspuns:

Pai se uita la fata in ochii ei si il soarbe din priviri se uita cum e imbreca t etc dar nu poate deloc sa se uite in ocho lui deoarece se intimideaza ai zambeste si rade, sau chicoteste