| elena272 a întrebat:

Am si eu o problema. Ma gandesc prea mult si nu pot sa fiu atenta in prezent. Mi se intampla mai ales cu oamenii cand vorbesc cu ei uneori si cu prietenii. Nu stiu pur si simplu gandesc orice fac si nu stiu cum sa opresc aceasta chestie deoarece cred ca mi-am introdus-o deja in cap gandindu-ma de prea multe ori si a devenit o obisnuinta.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" elena272: Ma gandesc prea mult... si a devenit o obisnuinta"

deh Lenuș, așa e cu geniile!

| Robert2526 a răspuns:

Incearca sa schimbi ceva, spre exemplu sa faci ceva care e in afara zonei tale de confort, ceva ce nu ai mai facut niciodata