| Mărcuțianu_Maria_2000 a întrebat:

Am un crush pe un tip dar tipul ala e baiatul surorii unchiului meu, deci suntem veri straight face ce sa faaaaac?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Acum daca esti religioasa e un fel de pacat. Daca se iubesc intr-adevar eu nu i-as judeca, sincer. Doar ca nu vor putea face copii pentru ca apar boli genetice.winking Dar pot sa aiba prin alte metode.

9 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Ia-ti gandul

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

De ce ii spulberi visele fetitei aa?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru T0T):

Pentru ca altfel cred ca s-ar ajunge la incest

| AirănMeidăn a răspuns (pentru T0T):

Nu sunt religioasa, doar ca ar fi destul de greu sa il faca si pe el sa simta la fel

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Nu stim ce simte si el si ce mentalitate are. Dar e posibilwinking

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Acum daca esti religioasa e un fel de pacat. Daca se iubesc intr-adevar eu nu i-as judeca, sincer. Doar ca nu vor putea face copii pentru ca apar boli genetice.winking Dar pot sa aiba prin alte metode.

| Sociopat a răspuns:

Dupa cum ai spus-o e var de gradul doi care nici macar nu-i ruda de sange."e baiatul surorii unchiului meu" adica unchiul tau e casatorit cu sora mamei/tatalui tau. Pustiu' ala nu e ruda de sange. Poti sa te *** cu el. Daca de fapt unchiul asta e fratele mamei/tatalui tau atunci trebuia sa zici direct ca tipul de care iti place ti-e var.Nu avem un singur unchi/matusa.Toti fratii de sange ai parintilor nostri ne sunt unchi/matusi.

| TheCuteOne a răspuns:

Ia-ți gândul, dacă sunteți rude, nu puteți avea o relație amoroasă.

| Mărcuțianu_Maria_2000 explică:

Oh jezz habar n-am daca simte la fel. cu siguranța nu o sa se ajungă la incest stai tu linistita. sunt agnostica si nu am treaba cu toate prostiile pe care le spun preoții. mai ales ca ceea ce este scris in biblie e fals. dar am deviat de la subiect.

| Mărcuțianu_Maria_2000 explică:

Nu am de gând sa il intreb sau sa ii spun. Deci ce sa fac?