| anonim_4396 a întrebat:

Am un prieten care crede in vampiri. Cum pot sa il fac să creadă că sunt vampir. Nu l am mai văzut de o lună ca a plecat în Paris. El crede că vampiri sunt ca si in filmele cu amurg. Adică nu zboară dar pot să fugă foarte repede,să se catere intr-un copac repede, ca sunt puternici... Vreau să râd puțin de el ca nu a mai dat nici un semn de viață.

3 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Prietenul tău e cam prost

| Yasmin875 a răspuns:

El stie ca tu nu esti vampir.Nu ai cum sa te transformi intr-unul.Presupun ca prietenul tau n-are mai mult de 13 ani.hee hee

| MarcelAbagiu a răspuns:

Muşcă-l senzual de gât şi şopteşte-i în ureche „Imobiliare gratis".