| VariantaVerde a întrebat:

As dori si eu un sfathappy... vreau sa-mi pun un pirce in buza si sunt sigur ca parintii nu sunt de acord si nici nu vreau sa ii mai intreb si sa mi-l pun fara sa stie ei...si daca o sa ma intrebe ce am la buza.sa le zic ca e un simplu cos?big grin astept opiniile voastre. dau si fundahappy

Răspuns Câştigător
| Juliana a răspuns:

laughingin primul rand un cos nu seamana cu o chestie de metal incat parintii tai sa nu isi dea seama.in al doilea rand gandeste-te bine daca vrei asta cu adevarat si daca o sa te ajute la ceva...:*

3 răspunsuri:
| lola a răspuns:

laughingSi la mine a tinut faza cu cosul la cateva persoane.Eu am in barba e mai putin vizibil decat in buza.Cand ajungi acasa scoate-ti bila de la pierce si nu o sa se vada asa tare dar risca totusi.eu asta fac de 6 luni

| trashcan a răspuns:

Pffuiibig grin. Eventual, ai putea sa il scoti cand esti cu ei. dar ar fi prea complicata treaba.thinking
Ai putea sa iti alegi un pierce mai asemanator unei probleme pubertinelaughingcum zici tu-un cos.
Sau, pur si simplu, te-ai taiat, intepat cu o scobitoare, ce stiu eu, te-ai mazgalit cu markerul la scoala, ca si asa stiai ca nu te lasa sa iti faci pierce, ti-ai facut unul fake[doar ca iese in relief.big grin]
Acum. tu stiibig grin.
Eu iti urez succeshappy

| timewaster a răspuns:

Vrei sa zici ca o bucata de metal ce atarna de buza sa fie un cos? laughing
fii sigur ca o sa observe