| andatama a întrebat:

As vrea sa invat engleza cum as putea?

Răspuns Câştigător
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Pune'ti un meditator, sau cumpara culegeri pentru incepatori, si te poti ajuta si de site'uri online cu diktionarehappy
funditabatting eyelashes?

4 răspunsuri:
| FanMJJ a răspuns:

Du-te la scoala big grin e o metoda buna

| BurN a răspuns:

Eu cred ca deja ai primit cele mai bune raspunsuri happy

Spor la invatat!

| sheila_2840 a răspuns:

Fa cursul cambridge happy e de un an si iti da o diploma la sfarsit pe care iti scrie nota si e si recunoscuta international happy si conteaza pentru ceva. succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,

Cele mai simple metode si de altfel cele mai eficiente sunt programele TV in limba engleza.
Documentarele Discovery, Nat. Geo, sau desenele animate, fara titrarea de cele mai multe ori oribila in limba romana.

De asemenea filmele cu subtitrari, insa ai nevoie mare de o concentratie buna pentru a putea urmari replicile si de asemenea si traducerea happy