| Povesticu1D a întrebat:

As vrea sa ma fac roscat ala varfuri, dar problema e mama! Cum as putea sa o determin sa ma lase sa ma vopsesc? Va rog mult ajutati-ma cu cateva idei. FUNDA love struck

Răspuns Câştigător
| LoveUbutUdontCare a răspuns:

5-29. e Roscat inchis. Intra pe sit0ul de la syoss ca e mult mai simplu. gasesti acolo toate nuantele

6 răspunsuri:
| Fridăm a răspuns:

Nu înţeleg...ce-i aşa mişto să ai vârfurile de altă culoare?

| valentingb a răspuns (pentru Fridăm):

Eu in locul tau nu ma faceam de rusine, spunand ca "nu inteleg" laughing

| Fridăm a răspuns (pentru valentingb):

Am scris o parere sincera...laughing
Serios acum...ce e asa frumos/superb, bla bla, in asta?

| valentingb a răspuns (pentru Fridăm):

Poate este o exteriorizare a sinelui, nu degeaba se spune "o fata focoasa".
Dar sigur, si focul poate fi cu gaz petrolier lichefiat, si atunci e albastru, nu rosu. Asta arde mai mocnit, din crengute de alun happy
Unele folosesc oja neagra (oare cine? ). Daca vrea varfuri rosii, las-o sa isi faca varfuri rosii, poate isi arde varfurile si apoi ii pare rau, o s-o observe baietii mai usorwinking laughing

| Fridăm a răspuns (pentru valentingb):

Nu i-am interzis nimic focoasei. Doar întrebam şi eu la întrebarea ei ce poate fi aşa frumos să ai vârfurile de altă culoare :)).
Cum era? '' This girl is on fireeee ''
http://imgur.com/jcZLjM4

| justmebi a răspuns:

Incepe scoala...lasa vopsitul happy
daca chiar vrei sa te vopsesti, fa-o fara sa stie mama ta, ca doar n-o sa-ti taie capul ca ti-am vopsit varfurile laughing