| Enigmă a întrebat:

Ati copiat vreodata la vreun test? laughing Ce metoda ati folosit? V-a prins profu/profa? >:

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Am copiat si nu am fost prinsa niciodatasmugwhistling
Cu telefonulbig grin

| psiholoaga a răspuns:

De cele mai multe ori copiam la latina; pe o fasie lunga si subtire de hartie scriam declinarile, derivarile si ce mai era parte de gramatica, apoi o impatuream tip evantai pana se facea suficient de mica pentru a sta sub degetul mare al mainii stangi. Si m-am perfectionat sa o intorc folosind degetul aratator al aceleiasi maini, asa ca miscarile mele erau reduse si greu de sesizat. Nu am fost prinsa niciodata, dar nici nu copiam de 10 cand la oral stiam ca voi lua 7. A fost o faza tare cu o colega, ii era prea lene sa isi mai faca copiute, asa ca a rupt foile din caiet (la geografie) si le-a bagat intre picioare. Profa s-a prins si i-a zis sa iasa din banca. Tipa, nemaiavand ce sa faca, a iesit, dar si tinea picioarele lipite pana la genunchi si facea pasi mici, ca sa nu ii cada foile. Profa: De ce mergi asa? Tipa: Asa merg eu, am picioarele lipite din nastere.rolling on the floor A luat 1, iti dai seama, dar faza a ramas in istorie.

| myha a răspuns:

Orice profesor vede atunci cand copiezi, doar ca uneori se preface ca nu te vede, si alteori cand devii prea nesimtit te prinde. Nu conteaza tactica, conteaza sa vada ca inveti si ceva. Eu una am copiat cu caiet studentesc, cu foi in penar, cu caietul pe banca, copiute pe telefon...sunt multe. Ti-am zis.depinde si de profesor. Conteaza sa te vada ca si scrii ceva din capul tau!
Mult noroc :*

| Biencush a răspuns:

Cu caietul sub banca...doar ca era banca sub forma de masuta si m-a prins profa...naspa faza!

| broscutsaaa a răspuns:

Cu caietul pe picioare [ dar nu prea mai functioneaza asa bine ], cu foicele sub picior [ dar trebuie sa stai pe randul de la geam ori de la perete; in niciun caz nu la mijloc! ], cu poze pe telefon. mesaje, de la alti colegi. big grin
Deocamdata nu m`a prins, darr. laughing

| ☻❥➹❤Gothic Angel❤➹❥☻ a răspuns:

Il puneti p tocilarul clasei sa scrie rezolvarea pe o fituica si o dati din mana-n mana

| Cory_3470 a răspuns:

Pai e usorbig grin o fituica sub foaia de test sau cu caietu sub bancabig grin nu m-a prins niciodatabig grinrolling on the floor)

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Usor.cu foi in penar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta cu, caietu sub banca nu m`a prins niciodata deci din a 6`a pana cum am copiat numai asa la orice test ma mut in ultima banca si dai frate acum pe bune deci din a 6`a am copiat numai asasmug