| 4kDaY a întrebat:

Ati copiat vreodata la test/teza? Si daca da, cum ati facut'o?

Răspuns Câştigător
| JustOurSmile a răspuns:

Ooo, da. Sunt ft. multe feluri de ex.:
1)Clasicul manual deschis sub banca.
2)Hartiuta din buzunar, maneca, penar.
3)Lectia scrisa sub banca, pe care o scrii la test\teza.
4)Sa pui o foaie pe care scrie lectia din care dai lucrare intr-o coperta (de preferabil o coperta colorata dar prin care se poate vedea)de carte pe care o vei tine sub lucrare cu scuza ca sri mai bine cu o carte sub foaie.
5)Scrie in interiorul foii de lucrare, in pauza cu creionul ce trebuie sa scrii la lucrare, iar la lucrare dupa ce ai terminat de scris, stergi totul cu guma.
6) Renumitul scris pe mana(pacat insa e ca nu poti scrie prea mult).
7)Daca nu poti sa intrebi pe nimeni din jurul tau(dintre colegi) trimete-le cate un mesaj pe telefon.
Si cam atat.

13 răspunsuri:
| SlăninăCuCeapă a răspuns:

Dadeam teza la Mate. materia care nu imi place deloc... Profa' iesi din clasa (se dusese la toaleta ) Au scos toti manualele pe carte si ne ajutam. Profa nu ne-a prins si am luat toata clasa 10 in teza rolling on the floor si la Romana :-s atunci ne dadeam biletele rolling on the floor

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

La teza la mate la greeeuuu devil noi dam tezele pe un caiet pe care ul aveam din clasa a 5-a cu toate tezele.si ne'a zis in mare ce ne da big grin am scris toot la sf caietului si am dat copy paste am luat 9.80

| xtremekisss a răspuns:

Pai la fizica ne lasa sa calculam pe telefon si am acut poza la lectii si la desen si vb prin mesaje sau scrii pe parchet

| βσσblėėŝ a răspuns:

Hey!
intra pe http://fituica.com/cum-sa-copiezi/ si ai acolo multe feluri de a copia:))
eu le folosesc:D

| Jrroxy a răspuns:

Eu nu copiez niciodata pentru ca sunt desteapta

| Toxxic_3495 a răspuns:

Da am copiat la 2 testelaughing. Sh nu a fost asa de greu. Prima data m-am mutat cu o colega in ultima banca( a 5-a) sh am dat'o pe cat se poate de in spate. Apoi inainte de test am bagat caietele sh manualele deschise la lectie in banca sh gata->cam asa am luat noi 9, 75rolling on the floor. Sau o alta modalitate, mi-am scris pe un servetel ceva raspunsuri si ma prefaceam ca imi curge nasul... ce'i drept acolo am luat nota mai mica, dar a meritat [ mult mai bine decat 2rolling on the floor]

| Gybylan a răspuns:

Bai frate ieri am dat teza...asa ca nu am avut chef sa invat...
nu am folosit niciuna din metodele de mai jos pentru ca stiam ca no sa-mi mearga
profa nea spos sa ponem toate cartile in ghiozdan...si mainile trebuia sa le tinem pe banca
noroc ca am un NOKIA pe care mi-am scris toate lectiile si le-am salvat in ciorne si cand a sosit momentul sa dau lucrarea mi-am dat tel la ciorne am intrat in lectia respectiva si am incepot sa copiez cand am avut ocazia.

ca sa pot copia am stat lipit de banca mana stanga LG corp dar palma am avut sub banca asa ca am potot copia f usor
nu stiu daca ai inteles ceva dar in fine
e f imp sa ai un Nokia... face minuni la teste

| Barbiiiiie a răspuns:

Am copiat si m'a prinslaughing am pus foaia sub fund si o trageam oleaca cate oleaca am scapat in ceea ce priveste nota.m-a pus s-o fac din noustraight face

| bibsy a răspuns:

Pay eu anul asta am copiat la teza la mate! stateam in a 2 banca din mijloc si nu aveam,, inspiratie" asa ca l-am rugat pe colegul meu din fata sa-mi dea ciorna lui! si asa am luat 7 la teza! si la biologie mi_am scris pe maini si picioare lectia! si m-am prefacut cami leg sireturile si asa am luat 10! tongue

| Bumblebee_1049 a răspuns:

Da am copiat si ce mai copiat. Am avut un mare noroc ca profa statea cu ochii in alte tezesi sa vezi nene ce zburau hartiile pe la noi prin clasabig grin laughing Fiind vorba de prins m-o prins o data la Latina happy si ce rau m-am ars luat 2 pe langa ala mai aveam un 4 big grin

| Kelin_Aldizul_1996 a răspuns:

Da si m-a prins colegii ce fac maine am teza la romana

| Andreas45 a răspuns:

Bune ideii dar v-ati, gandit
vreodata sa luati un test de la profesor
si sa il rezolvati acasa? si la test sa stiti
tot ce va daa!

| boomboom a răspuns:

Da, e ff bine cand copiezi, dar daca te prinde profu' sa te tii bine!:-ss:-ss