| Cristinaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Ati simtit vreodata ca nimic nu mai are rost? Ca toti se schimba si realizezi ca nimeni nu iti e aproape?sad
Ce faceti sa va simtiti mai bine?sad

Răspuns Câştigător
| etto21 a răspuns:

Pai nu stiu... cati ani ai? am avut zeci de ori in care m-am simtit asa deci mergi inainte cu sau fara ei invata sa te bazezi doar pe tine si nu avea incredere in nimeni in timp ce cresti devii mai buna. nu prea gasesti prieteni buni in ziua de azi si in legatura cu baietii daca te-au dezamagit ai rabdare e unul si pentru tine. iesi pe afara de exemplu alearga mentine-te in forma sau meri cu rolele, bicicleta invata sa te simti bine cu tine si cunoaste-te mai bine. afla ce iti place mai mult sa faci si uita de lucrurile rele. te pup ai grija de tine :*

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru etto21):

Multumesc multbatting eyelashes 16 anisori :d

12 răspunsuri:
| sunetul a răspuns:

straight face Ce staree.
Plang, ma revolt.
Poate maine va fi alfel.

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru sunetul):

sad si eu fac asta.ma descarc mi.a mai trecut:-

| crytical a răspuns:

Ce ma face sa ma simt mai bine? Un joint sub clar de luna happy

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru crytical):

cool muhaha.

| etto21 a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

16 anisori...pfff o sa-ti bati joc de toti.

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru etto21):

... toti!? hei.eu sunt eu...sad la 16 anisori ai mei. sunt un copil..maturizat.cand iubesc, iubesc.

| etto21 a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Hmmmm ma faci curios da-mi id-ul tau daca vrei si te fac sa uiti tot promit

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru etto21):

-rolling on the floor cristinacrs69

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru etto21):

Da.mi mesaj daca e.

| dana90 a răspuns:

Da de multe ori eu citesc sau ascult muzica, ma plimb prin natura lucruri simple care ma fac fericita

| Stf012 a răspuns:

M-i s-a intamplat de nenumarate oribig grin
Si mereu fac acelasi lucru....ascult muzica care imi place si mananc fructe!