| anonim_4396 a întrebat:

V-ati simtit vreodata special? si inca va mai simtiti? si dc?
*_* ^_^ @_@ ~_~! _! T_T

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma simt special pentru ca nimeni nu imi depaseste calitatiile pe care le am, am destui dusmani care sunt idioti chiar si pe TPU, in loc sa fie oameni de rand le arde de caterinci.

| francesca89 a răspuns (pentru mgtow):

Serios?laughing

| watzzup a răspuns (pentru mgtow):

Mda... asa e si cu mine am dusmani da din nici un motiv straight face si fraieri vor sa ma bata da tot ei pierd

| Muflă a răspuns:

Nimeni nu e special... oamenii se simt bine când se păcălesc cu gândul că au ceva în plus faţă de ceilalţi, dar mereu o s-apară cineva care face chestia aia mai bine ca tine. Cu cât realizezi mai devreme, cu atât doare mai puţin. Darrr există destui oameni care-au avut puterea de-a întoarce lumea pe dos, în bine sau în rău (respect, guys). Aveau tot două mâini, două picioare, poate erau proşti la mate sau udau patul, la fel ca noi. N-aveau nimic în plus faţă de un om normal, da' au făcut lucruri nebuneşti la care alţii nici nu visează. Ideea e că POŢI să laşi planeta cu gura căscată, chiar dacă nu eşti cu nimic mai bun ca ceilalţi. Îţi trebuie doar puţin curaj.

Jeez, chestia aia a ieşit din gura mea? __. Şi n-am fumat nimic azi thinking

| iEmonel a răspuns:

Eu nu ma simt special, chiar sunt. De ce? Pentru ca eu o sa aduc sfarsitul Lumii.

| MadaTeIntreaba a răspuns:

Da, eu ma simt speciala. De ce? pentru ca sunt o sportiva performanta si elastica