| Girlwholovesleep a întrebat:

Bai, cum naiba sa inteleg subordonatele alea? am simulare, plsssss
Chiar nu inteleg nimic din ce ne-a explicat profesoara.Si incurc intrebarile

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da cauta pe net ca ai zeci de articole cu explicatii, jeez.

| Girlwholovesleep explică (pentru Adry05):

Of, nu stiu de ce va irositi timpul vostru in loc sa faceti ceva productiv.E chiar penibil si ma simt luata la misto.Le-am luat la rand pe toate si chiar nu am inteles, nimeni de la mine din clasa nu o face.Ma asteptam sa gasesc pe cineva care sa poata sa-mi explice "babeste".

| Adry05 a răspuns (pentru Girlwholovesleep):

Daca nici de pe site-uri unde va explica babeste si cineva chiar are rabdare s-o faca n-ai inteles, nu stiu de ce mai ai speranta aici. Iti intrebi profa sau treci peste.
Of, mica panseluta sensibila, se simte luata la misto, pana nu te duci si plangi un pic tot degeaba.

| Girlwholovesleep explică (pentru Adry05):

Poate ca nu inteleg, nu imi prea vine sa cred ca viata ta e roz si nu ai de ce sa iti arati comportamentul asta asupra mea.Nu ma cunosti, nu te cunosc.In loc sa imi raspunzi la misto, poti foarte frumos sa iti dai log out si sa incerci sa fii o persoana mai buna:}

| Adry05 a răspuns (pentru Girlwholovesleep):

Sa-mi dau log out? Nu stiu cum sa-ti zic dar spre deosebire de tine am o contributie la site-ul asta. laughing) Poti sa verifici clasamentul daca nu ma crezi. Si nu mai face pe desteapta cu mine ca mi-ai dovedit deja ca nu esti din moment ce nu poti sa intelegi ceva atat de simplu dupa ce ai citit pe atatea site-uri cate te lauzi. Si da, pot sa-mi permit sa spun ca sunt simple terminand deja si liceul adica am trecut deja prin asta si am luat peste 9 la romana la capacitate.
Asa ca gata, terminati-o cu mine ca nu-ti merge.