| cffc a întrebat:

Benvenuto, astăzi mi sa înfierbântat fața, apoi mi sau înroșit obrajii de parcă ași avea vreo alergie, toată ziua a fost așa acum tot sunt roși, întrebarea e.
De ce? nu mi sa mai întâmplat până acum așa ceva.

3 răspunsuri:
| IoanaPsy a răspuns:

Daca aceste lucruri nu sunt asociate cu febra, se poate intampla asta daca ai avut vreo emotie puternica. Sau daca a fost frig afara si a batut vantul. In situatia a doua, foloseste o crema nutritiva pe vreme rece. Sunt mai multi factori care determina aparitia acestor simptome. Daca se intampla, incearca sa fii atenta la ce e diferit fata de alte zile.

| cffc explică (pentru IoanaPsy):

Apropo mă doare și capul.

| IoanaPsy a răspuns (pentru cffc):

Daca persista, mergi la un medic. Better safe than sorry