| anonim_4396 a întrebat:

Acum ceva timp am cumparat o perie de masaj anticelulitic si un ulei foarte bun de la gerovital. Se vad rezultate foarte buna, insa au aparut ceva vanatai.Este atat de grav? Pentru ca din cate am inteles nu este bine sa apara vanatai, datorate spargerii unor vase de sange.

3 răspunsuri:
| Nobodyknowseverithing a răspuns:

Probabil faci ceva gresit, apesi prea tare pe acea perie, incearca sa nu mai apesi sau sa reduci viteza periei si o sa fie bine!

| Anda112 a răspuns (pentru Nobodyknowseverithing):

Crezi ca poate fi si din cauza periei? Am luat una de la avon cu 10 lei, desi optam pentru cea de la oriflame cu 30

| ElenaSA a răspuns:

E posibil sa fie prea dura peria, sa apesi prea tare sau prea mult timp.