| CrazyGirl18 a întrebat:

Acum o saptamana m-am impacat cu fostul meu iubit, desi nu simteam ca il iubesc cum l-am iubit dar am zis sa-i mai acord o sansa.Ieri am vorbit cu un baiat pe facebook si mi-a spus ca ma place.Si nah si eu il cam placbig grin
Ce ziceti sa fac? Sa raman cu fostul cu care nu ma pot intalnii pentru ca suntem din orase diferite, sau sa fiu cu acest baiat? p.s el poate venii la mine in fiecare zii:*

Un sfat?

FUNDAbig grin

4 răspunsuri:
| ankadella a răspuns:

Din moment ce nu mai simti nimic pentru fostul-actualul tau iubit..eu zic ca nu merita sa trageti de relatie. desparte-te de el, pentru ca inima ta se orienteaza spre noul baiat.e mai OK sa-ti urmezi inima.

| Shontellle a răspuns:

Mhm. e cam dificil, spui ca nu-l iubesti? atunci e clar, te pootii baga cu tipul de pe fb. happy

| fetitzadulke26 a răspuns:

Mai intrebi?laughingclar, trebuie sa fi cu baiatul de pe facebook, din mai multe motive: in primul rand pentru ca il placi, si el te place, in plus e din oras cu tinewinkingo relatie la distanta oricum nu tine...

| Bella20 a răspuns:

Paii.din moment ce tiee iti place de unu paii fi cu ala.Nu te uita in spate.ce a fost a fost. Acum dutee laa baiatu de pe fb.pt ca nah. aveti sh ocazia de a va intalni.E alta treaba cand ai o rel pe mess sh una in realitate:*..Multt suCCes:*.>big grin