| BloodyBlade a întrebat:

FUNDAbig grin Hey TPU il iubesc enorm de mult pe fostul meu iubit dar fiecare dintre noi avem pe altcineva iar eu vreau sa-l uit, poate chiar sa incep sa-l urasc... Ce ziceti? Ce pot sa fac ca sa-l uit sau sa-l urasc?

Răspuns Câştigător
| lenasweet a răspuns:

Nu este bine sa urasti pentru ca dupaceea din ura devine iubire iar crede-ma acum eu m-am impacata cu fostul meu pentru ca il uram dar am inceput iar sal iubesc suntem din nou imp acum...trebuie sa nu te mai gandesti la el sa nul mai bagi in seama gesturile si ce face el.sa nu mai bagi in seama ceea ce iti place la el concentreazate la iubitul tauwinkinghee heesucees sper ca team fost de mare ajutor:*love struck

4 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Fite de pustoaica!

Răspuns utilizator avertizat
| BloodyBlade explică:

OricineAltcineva daca n-ai ce face si ai de gand sa rasp la toate intr asa nu imi mai rasp mie ca n-am nev de parerea ta cand nici macar nu o cunosti pe iubita lui si nu stii nici daca e mai destept sau nu ca mine asa ca nu mai abera!

| OricineAltcineva a răspuns:

Eu zic ca motivul pentru care ar trebui sa il urasti e ca e mai inteligent ca tine, fapt pentru care nici nu mai este cu tine, si pentru faptul ca iubita lui arata de 10 ori mai bine decat tine.
sunt suficiente motivele astea?