| Danielicious a întrebat:

Buna am 1.58 m si 54 de kg cam cat ar mai trebui sa slabesc?

8 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Ai o greutate normala cu indice masa corporala de 21, 6(mim. 18. 5 si max 24 la inaltimea ta)De ce sa mai slabesti?

| Doddel a răspuns:

Deloc

| loove_5215 a răspuns:

Pai ar trebui sa ai 47-48 de kgwinking

| Danielicious explică:

DemonicBlood pai ce sa fac? Sa trag de picioare?rolling on the floor

| DemonicBlood a răspuns:

Lasa ca stai foarte bine la greutate, ar trebui sa te inalti, nu sa slabestiwinking

| DemonicBlood a răspuns:

Sa faci un sport, volei sau baschet happy

| Flinn a răspuns:

Poi ar trebuie sa ai cu 10 mai putin decat nr de centimetri peste 100.Deci ar veni cam asa 58-10=48, 54-48=6 de trebuie sa dai jos 6 kg. Funda big grin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam 0 kghappy.
Succes la non-efort.
Nu slabi ca esti bine, eventual sa te inalti.
O zi placuta.